REKLAMACJA I ZWROTY

1. Uszkodzona Przesyłka

W momencie odbioru przesyłki, prosimy zwrócić szczególną uwagę na jakiekolwiek uszkodzenia opakowania i taśm zabezpieczających. Należy ją odebrać i otworzyć w obecności pracownika poczty lub kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzenia produktu należy spisać protokół szkody i bezzwłocznie powiadomić nas o zaistniałej sytuacji. Twoje zamówienie zostanie powtórnie wysłane bez dodatkowych kosztów bądź zwrócimy Ci pieniądze.

Jeżeli wykryłeś uszkodzenia opakowania po wyjściu kuriera, niestety "uszkodzenie przesyłki", ani "reklamacja" nie zostaną uznane.

2. Reklamacja

Reklamacja przysługuje na produkty posiadające ukryte wady. Prosimy zgłaszać reklamację telefonicznie lub e-mail w ciągu 10 dni od daty otrzymania zamówienia. W momencie zgłoszenia reklamacji należy odesłać reklamowany towar w ciągu 10 dni roboczych na adres naszego sklepu. Koszt wysyłki reklamowanego towaru pokrywa zamawiający. Po uznaniu reklamacji, wadliwy produkt zostanie wymieniony na nowy w ciągu 14 dni bądź zwrócimy Ci pieniądze.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji sklep nie pokrywa kosztów odesłania produktu. Reklamacja zostaje przyjęta pod warunkiem że towar nie posiada jakichkolwiek śladów użytkowania i celowych uszkodzeń.

UWAGA

Do wad technicznych nie zaliczają się różnice kolorów spowodowane różnicami w odwzorowaniu kolorów przez monitory komputerowe.

*Nie odbieramy żadnych odsyłanych przesyłek za pobraniem na adres sklepu.

3. Zwroty

Zgodnie z ustawą o "ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" z dnia 2 marca 2000r. (tekst jednolity Dz.U. z 2000r. nr 22, poz. 271, z późn. zm.). zamawiający, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni roboczych. Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni na wskazane konto a kwota będzie pomniejszony o koszty przesyłki jakie poniósł sklep. Prawo zwrotu nie obowiązuje, gdy zwracane produkty dotknięte są uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego.